۶ دلیل مهم که چرا باید از وردپرس برای وب سایت خود استفاده کنید ؟

۶ دلیل مهم که چرا باید از وردپرس برای وب سایت خود استفاده کنید ؟

یکی از سوالاتی که اغلب پرسیده می‌شود این است : چرا باید از وردپرس برای وب سایت خود استفاده کنید ؟ این سایت قدیمی من به اندازه کافی خوب نیست ؟ چرا باید از یک سیستم دیگر به وردپرس برویم ؟ اگر از این سوالات دارید  ، پس در مکان مناسب هستید . در این مقاله ۶ دلیل مهم را به اشتراک خواهیم گذاشت که چرا باید از وردپرس استفاده کنید .چرا باید از وردپرس برای وب سایت خود استفاده کنید ؟
ما همچنین تمام انواع مختلف وب سایت‌هایی را که می‌توانید با وردپرس ایجاد کنید و نیز مکان‌های محبوب که از آن استفاده می‌کنند را نیز پوشش خواهیم داد .

 

نکته : در طی این مقاله ، وقتی می‌گوییم وردپرس ، ما درباره WordPress.org صحبت می‌کنیم که به وردپرس نیز معروف است . لطفا ً این را با WordPress.com که سرویس میزبانی است اشتباه نگیرید . برای جزئیات ، مقایسه ما از WordPress.org در برابر WordPress.com را ملاحظه کنید .
یکی از اشتباه‌ات رایج درباره وردپرس این است که فقط یک پلتفرم وبلاگ نویسی است .
این طور نیست ..

در حالی که وردپرس به عنوان یک ابزار بلاگ نویسی آغاز شد ، در طول سال‌ها به یک سازنده وب سایت قدرتمند و یک سیستم مدیریت محتوای قوی ( CMS ) تبدیل شد .

بهترین قسمت در مورد وردپرس این است که استفاده و انعطاف‌پذیری کافی برای ایجاد انواع مختلف وب سایت‌ها آسان است . به همین دلیل است که این قدر محبوبیت پیدا کرده‌است .براساس یکی از بررسی های اخیر , وردپرس 32 درصد از همه ی وب سایت‌ها در اینترنت را به خود اختصاص داده‌است .
به دلیل ویژگی‌های مقاوم آن , بسیاری از برندهای برتر از وردپرس برای قدرت دادن به وب سایت‌هایی مانند مجله تایم , فیسبوک , نیویورک , دیزنی , هدف , نیویورک‌تایمز , و بیشتر استفاده می‌کنند .
اجازه دهید نگاهی بیاندازیم که چرا باید از وردپرس برای ساخت وب سایت خود استفاده کنید .

۱. وردپرس همانند آزادی است

وردپرس یک نرم‌افزار آزاد است . این به این معنی است که شما آزاد هستید که دانلود کنید، نصب کنید، استفاده کنید و آن را برای مطابقت با نیازهای خود اصلاح کنید . می‌توانید از آن برای ایجاد هر نوع وب سایت استفاده کنید . برای یادگیری بیشتر ، مقاله ما را در مورد این که چرا وردپرس آزاد است ، ببینید ؟ .
در حالی که خود نرم‌افزار وردپرس آزاد است ، شما به نام دامنه و میزبانی وب برای نصب آن نیاز دارید .
نام دامنه آدرس سایت شما در اینترنت است . این همان چیزی است که کاربران شما در نوار آدرس مرورگر آن‌ را برای دسترسی به وب سایت شما استفاده می‌کنند ( برای مثال ، wpbeginner.com ) .

میزبانی وب سایت, وب سایت شما است که در آن همه فایل‌های سایت شما ذخیره می‌شوند .
ما استفاده از Bluehost را توصیه می‌کنیم . آن‌ها یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های میزبان در دنیا هستند و یک سرویس دهنده وردپرس را به طور رسمی توصیه کرده‌اند .
آن‌ها همچنین به کاربران WPBeginner نیز ۶۰ % تخفیف در میزبانی و یک نام دامنه رایگان ارائه می‌کنند . اساسا ً شما می‌توانید با ۲.۷۵ دلار در ماه شروع کنید .
آیا به توصیه‌های میزبانی بیشتری نیاز دارید ؟ انتخاب بهترین ارائه دهندگان سرویس‌های میزبانی وردپرس را مشاهده کنید .
اگر می‌خواهید یک نفر با تجربه سایت وردپرس را راه‌اندازی کند ، اعضای بااستعداد ما از این که به شما کمک کنند خوشحال هستند . بهترین قسمت این است که ما یک سرویس راه‌اندازی بلاگ رایگان را ارائه می‌کنیم .

همچنین می‌توانید این کار را با پیروی از قدم ما با راهنمای گام‌به‌گام روی نحوه نصب وردپرس را انجام دهید .
اگر شما به هر مشکلی با وردپرس برخورد کردید، میتوانید به سادگی سوال خود را در گوگل تایپ کنید و wpbeginner را در پایان سوال اضافه کنید . احتمالا ً پاسخ وب سایت ما را پیدا خواهید کرد .

2. نصب وردپرس با تم‌ها و تم‌های وردپرس آسان است .

بخش بزرگی از افرادی که از وردپرس استفاده می‌کنند , نه طراحان وب و نه برنامه نویسان . در واقع بیشتر مردم از وردپرس بدون اطلاع قبلی از طراحی وب سایت‌ها شروع می‌کنند .
وردپرس یک راه‌حل کامل است , زیرا هزاران الگو وب سایت رایگان ( تم‌ها ) وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها انتخاب کنید . یک تم برای وردپرس تنها در مورد هر نوع وب سایت وجود دارد ( چه وبلاگ , سایت کسب‌وکار , یا یک فروشگاه آنلاین ) .
تم‌های وردپرس آسان است , زیرا بسیاری از آن‌ها با تابلوی گزینه‌های خودشان می‌آیند که به شما اجازه می‌دهند تا رنگ‌ها را تغییر دهید , لوگو را آپلود کنید, پس‌زمینه را تغییر دهید, اسلایدر زیبایی ایجاد کنید , و حقیقتا ً آن را بدون نوشتن هیچ کد سفارشی به نیازهای خود سفارشی‌سازی کنید .

همچنین می‌توانید با استفاده از متصل شونده‌ها عملکرد سفارشی به سایت وردپرس شما اضافه کنید . متصل شونده‌های وردپرس مانند برنامه‌هایی برای وب سایت شما هستند که می‌توانید از آن‌ها برای اضافه کردن ویژگی‌های پیشرفته‌تر مانند تجزیه و تحلیل , اشکال تماس , منطقه عضویت و بیشتر استفاده کنید .
همانند موضوعات , هزاران متصل شونده‌های آزاد و ویژه برای استفاده شما وجود دارد . برای یادگیری بیشتر , مقاله ما را در مورد آنچه که در وردپرس وجود دارد و چگونه کار می‌کنند , ببینید .
متصل شونده‌های وردپرس , با کنار گذاشتن قابلیت‌های اضافی برخی متصل شونده‌ها می‌توانند به شما اجازه دهند وب سایت خود را به یک پلتفرم کاملا جدید تبدیل کنید . نگاهی به تیم کارشناسی ما بیندازید .

۳. وردپرس همبستر سئو است!

وردپرس با استفاده از کدهای کیفیت بالا با کیفیت بالا نوشته می‌شود و نشانه‌گذاری معنایی را تولید می‌کند . این باعث می‌شود که گوگل و دیگر موتورهای جستجو ، وردپرس را دوست داشته باشند .
به همین دلیل است که وردپرس بیش از دیگران در موتورهای جستجو رتبه بالاتری دارد .
با طراحی ، وردپرس یک دوستدار قوی سئو است . همچنین می‌توانید از متصل شونده‌های وردپرس برای بهینه‌سازی بیشتر وب سایت خود استفاده کنید . برای تکمیل گام به گام دستورالعملها، مراجعه کنید به راهنمای نهایی سئو وردپرس https://www.wpbeginner.com/wordpress-seo تا به درستی وب سایت خود را بهینه کنید.

4.نصب ومدیریت وردپرس آسان است .

این به شما این امکان را می‌دهد که متصل شونده‌ها و تم‌هایتان را از داخل داشبورد به روزرسانی کنید .
همچنین وردپرس زمانی که نسخه جدیدی عرضه میکند آن را به شما اطلاع می دهد, بنابراین می‌توانید با کلیک ساده روی یک دکمه , سایت خود را به روزرسانی کنید .
برای محافظت از داده‌های شما از هر حادثه یا هک کردن, شما به راحتی می‌توانید از یک متصل شونده پشتیبان وردپرس استفاده کنید و آن‌ها را به طور خودکار در یک مکان دورافتاده نگهداری و ذخیره کنید .
همچنین می‌توانید سایت وردپرس را با اپلیکیشن وردپرس موبایل مدیریت کنید .

۵. وردپرس ایمن می باشد و امنیت وردپرس را تضمین می‌کند .

وردپرس با امنیت در ذهن ایجاد شده‌است ، و یک پلت فرم بسیار امن برای راه‌اندازی یک وب سایت در نظر گرفته می‌شود . با این حال ، درست مانند دنیای واقعی ، اینترنت می‌تواند مکانی نامعلوم باشد .
افرادی هستند که می‌خواهند تا آنجا که می‌توانند ، دست‌هایشان را به هر جایی که ممکن است برسانند . برای حفاظت از سایت وردپرس تنها چند چیز ساده وجود دارد که می‌توانید آن را حتی امن‌تر کنید . برای کسب جزئیات ، راهنمای گام‌به‌گام امنیت وردپرس برای مبتدیان را ببینید .
ما از Sucuri در وب سایت مان برای حفاظت در برابر تهدیدهای معمولی مانند حملات نیروی وحشیانه و malware استفاده می‌کنیم .

۶. وردپرس می‌تواند انواع رسانه مختلف را مدیریت کند.

وردپرس تنها محدود به نوشتن متن نیست . آن با یک رسانه ساخته‌شده در رسانه‌ها برای رسیدگی به تصاویر ، صدا و فایل‌های ویدئویی است .
وردپرس از وب سایت‌های فعال پشتیبانی می‌کند که به این معنی است که می‌توانید ویدئوی یوتیوب ، عکس‌های اینستاگرام ، Tweets و صوت Soundcloud را تنها با چسباندن نشانی اینترنتی در ویرایشگر پست وردپرس استفاده کنید .

از وردپرس در چه راه‌هایی باید استفاده کنیم ؟

وردپرس را می‌توان در بسیاری از راه‌های مختلف از وب سایت‌های ساده و eCommerce بازارها و هر چیزی که در این بین هست مورد استفاده قرار داد .
در زیر چند مثال از انواع مختلف وب سایت‌هایی که می‌توانید با وردپرس تهیه کنید ، آورده شده‌است .
وبلاگ خود را آغاز کنید . یک وب سایت کسب‌وکار راه‌اندازی , یک فروشگاه آنلاین را آغاز کنید . وب سایت عضویت را راه‌اندازی کنید و به ۱۹ نوع کامل از فهرست های وب سایت‌ها مراجعه کنید که می‌توانید از وردپرس استفاده کنید .

امیدواریم که این مقاله به سوال شما در مورد این که چرا باید از وردپرس استفاده کنید ، پاسخ داده باشد . بهترین راه برای تجربه واقعی قدرت وردپرس این است که از آن استفاده کنیم . آن را امتحان کنید، و بیایید بدانیم که شما چه فکر می‌کنید .
اگر این مقاله را دوست دارید ، لطفا ً از کانال یوتیوب برای برنامه‌های آموزشی وردپرس استفاده کنید . همچنین می‌توانید ما را در تویی‌تر و فیس بوک پیدا کنید .

منبع: دبیلیو پی بگینر 

 

همینطور میتواند برای طراحی سایت با وردپرس پروژه خود را به وردپرس نیت بدهید

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز این مقاله

امتیاز ما

به چه موضوعی علاقه مندید؟

اشتراک گذاری مقاله

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print