WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی ما از طریق واتساپ صورت می گیرد.پیام خود را بنویسد و برروی ایکون ارسال کلیک کنید ،سپس منتظر بمانید تا به واتساپ هدایت شوید.
ما همیشه آنلاین هستیم:)

درخواست طراحی وب سایت

می‌توانید برای طراحی سایت از طریق این فرم اقدام کنید

سوالات متداول

طراحی سایت وردپرس

هزینه نصب قالب آماده وردپرس بدون در نظر گرفتن سایر خدمات مثل نصب افزونه 300 هزار تومان و برای نصب سایر افزونه ها هزینه جداگانه محاسبه می شود.توجه داشته باشید فقط نصب قالب شامل این هزینه است.همچنین هزینه خرید قالب به عهده مشتری است.

 خرید قالب وردپرس از سایت های معتبر توسط تیم وردپرس نیت کاملا رایگان است اما پیشنهاد میشود تنها صاحب امتیاز اصلی وب سایت اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت مذکور کرده و قالب را تهیه نمایید تا درزمان بروز رسانی خود بصورت مستقیم به بروزرسانی ها دسترسی داشته باشد.
همچنین هزینه نصب قالب به صورت جداگانه گرفته نمی شود.

برای انهایی که فقط می خواهند روی هاست خود وردپرس نصب کنند به صورت رایگان انجام خواهد شد.

باتوجه به نوع در خواست طراحی سایت و مبلغ آن لزوم عقد قرارداد تعیین خواهد شد.به عنوان مثال برای طراحی سایت های بالای 5 میلیون تومان ،جهت اعتماد طرفین معمولا قرارداد بسته خواهد شد اما توجه داشته باشید برای نصب قالب های آماده یا سایر خدماتی که ارائه می شود لزومی به عقد قرارداد نیست مگر اینکه کارفرما درخواستی در این زمینه داشته باشد.

بله هم آموزش جامع داریم و هم به صورت تک جلسه ای انجام میشه باتوجه به نوع مطالب و ساعات جلسات هزینه های متفاوتی را شامل شود.شروع جلسات از 300 هزارتومان

پس از پایان پروژه طراحی طراحی سایت و دریافت تمام مبلغ توسط طراح کلیه دسترسی ها به پنل هاست و وردپرس به کارفرما تحویل داده خواهد شد.ضمنا چنانچه سایت دارای پشتیبانی نباشد مسئولیت فنی سایت با کارفرما خواهد بود.

به تجربه ثابت شده مهمترین دلیل برای اینکه کارفرمایان طراحی سایت را به گروه وردپرس نیت واگذار کنند پیشیبانی 24 ساعته سایت است. شرکت ها روال اداری خود را دارند والبته پاسخگویی آنها کمی زمانبر است.ولی سعیمان براین است که تمام پشتیبانی ها فنی مثل افزایش سرعت لود سایت و بهینه سازی تصاویر و تامین امنیت را به خوبی انجام داده وتا حدی در این زمینه آموزش هم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

یک سوم مبلغ قبل از شروع کار،یک سوم بعدی در میانه طراحی سایت زمانی که طرح اولیه سایت تایید شود و الباقی مبلغ بعد از اتمام کار دریافت خواهدشد.

تمامی هزینه های طراحی سایت بدون در نظر گرفتن هزینه خرید هاست و دامین است.فقط در صورتی که مشتریان در خواست آن را داشته باشند این کار انجام خواهد شد.